Salsa in Hengelo! Wie gaat er mee?
Hallo allemaal,
Ik ben Tessa. Ik kom oorspronkelijk uit Hengelo, Overijssel. Heb de afgelopen twee jaar in Doetinchem gewoond. Maar ik ga nu weer terug naar Hengelo.
Ik ben 33 jaar. Werk in de Jeugdzorg. Woon dus weer alleen, maar wel samen met mijn hondje! 🙂 Ik wil heel graag opnieuw mijn eigen sociale leven op bouwen hier in Hengelo.
Dingen die ik leuk vind om te doen zijn: lezen, shoppen, postcrossing, creatief zijn met de naaimachine, series/fims kijken, soms een bioscoopje pakken of eens naar het theater of musicals. Of heerlijk ontspannen een dagje naar de spa/sauna/wellness! En wat ik erg leuk vind is.. dansen!
Ik ben inmiddels dus 33 en ga niet echt meer uit dansen zoals ik vroeger ging, maar ik vind dansen nog steeds erg leuk, en is goed voor de conditie/figuur enz. Nu heb ik het idee om een workshop Salsa Dansen te gaan volgen!
Nu kan ik daar natuurlijk in mn eentje heen gaan, maar dat lijkt me niet zo gezellig! Dus vandaar dat ik maar dit berichtje de wijde wereld in werp! 🙂 Wie op wie heeft er zin om met mij op salsa les te gaan in Hengelo!?
Ik zou het erg leuk vinden om een vriendin of (wie weet zelfs) meerdere vriendinnen via deze manier te leren kennen om samen leuke dingen mee te doen, zoals bijvoorbeeld deze workshop salsa! 🙂
Is er iemand die zich aangesproken voelt of denkt, dit past wel bij mij. Ik hoor het graag!
Groetjes Tessa
Reacties op oproep
Je bent niet ingelogd. Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd.