Romee Strijd

Prachtig babynieuws voor Romee Strijd: ‘Zo blij en dankbaar’

2020 wordt een bijzonder jaar voor model Romee Strijd en haar partner Laurens, want ze verwachten hun eerste kindje. ‘Ik ben zo dankbaar’, schrijft ze bij een stralende foto op Instagram.

De zwangerschap is voor het model allesbehalve vanzelfsprekend: zeven jaar lang bleef haar menstruatie uit en twee jaar geleden kreeg ze de diagnose PCOS. Hierbij groeien er cysten op de eierstokken, wat een natuurlijke zwangerschap kan belemmeren.

PCOS

Romee verdiepte zich in de natuurlijke genezing van PCOS en toen ze tot de conclusie kwam dat ze jarenlang veel te veel van haar lichaam vroeg, nam een gezondere levensstijl aan. Ze ging minder trainen, meer eten en nam rust wanneer dat nodig was. Met succes: ‘Afgelopen november kreeg ik mijn menstruatie terug en nu kan ik vertellen dat we binnenkort een familie van drie zijn!’ Voor alle vrouwen die proberen zwanger te worden, heeft ze een boodschap: ‘Geloof in jezelf en wees aardig voor jezelf en je lichaam.’

https://www.instagram.com/p/CAvVHSIsRmT/