André Hazes deelt voor- en nafoto’s van transformatie
Tekst: Redactie Vriendin
22 oktober 2020
André Hazes heeft het afgelopen jaar een hoop uren in de sportschool doorgebracht. Op Instagram deelt de zanger een voor- en nafoto van zijn transformatie.
‘Fitter dan ooit’
“Tussen deze twee foto’s zit precies een jaar”, aldus André. “Een jaar waarin zoveel is gebeurd. Links een jongen die leefde zonder grenzen. Die nergens het gevaar in zag, zichzelf geen rust gunde, geen gezond leven gunde. Die leefde in een roes van katers en schijt aan de wereld. Waar zijn thuissituatie helemaal overhoop lag.”
“Rechts een jongen die voor zichzelf is gaan zorgen”, vervolgt de zanger. “Waar zijn thuissituatie beter is dan ooit. Een strak voedingsschema volgt, genoeg rust en keihard traint. Ik ben fitter dan ooit en we zijn pas met begonnen.”
Reacties
Het bericht kon rekenen op enorm veel likes en reacties. “Echt top”, aldus Bas Smit. Iemand anders: “Lekker bezig.”
Bron/foto: Instagram
Meer van Redactie