Kijkers Steenrijk, straatarm verbaasd over huis arm gezin
14 januari 2021
Gisteravond keken ruim 800.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, straatarm. Dit keer ruilde de bekende familie Pos met de familie Van Wees.
De Posjes
De familie Pos, beter bekend als ‘de Posjes’, werden bekend na hun deelname aan ‘Helemaal Het Einde!’. Inmiddels woont de familie in een prachtige villa in Friesland. Aan geld hebben zij geen gebrek door hun wijnimperium: ze verkopen jaarlijks meer dan 100.000 flessen.
Budget
Voor het programma ruilde de familie een week lang van huis en budget met de familie Van Wees. Zij kunnen alleen maar dromen van een leven zoals de Posjes. Het gezin woont in een onafgewerkte woning en moet het doen met een budget van slechts € 90,- per week. Voor de ruil krijgen zij een weekbudget van maar liefst € 1500,- tot hun beschikking.
Op Twitter raakten mensen niet uitgepraat over de aflevering en het was vooral de woning van het arme gezin dat de aandacht trok.
Je kan arm zijn, maar je kan je troep toch wel opruimen. Wat een bende zeg! #SteenrijkStraatarm
— Marianne (@madelief114) January 13, 2021
Ja dan val je ook ff stil..je zus wat een tyfus bende😲😲#steenrijkstraatarm
— jo (@jokiecroky) January 13, 2021
Mag je 1000 keer arm zijn, maar volgens mij kun je dan nog wel die bende rond het huis opruimen. Maar het kan aan mij liggen #steenrijkstraatarm
— Rick Meyjer (@RMeyjer) January 13, 2021
Wat me met #steenrijkstraatarm altijd opvalt: waarom is het bij #arme mensen altijd zo’n ongelofelijke tering bende! Terwijl opruimen dus geen geld kost hè 💁♀️
— Someone only I know (@SomeoneonlyIknw) January 13, 2021
Als je weinig te besteden hebt, is dat toch geen reden om rondom je huis een puinhoop te hebben?#steenrijkstraatarm pic.twitter.com/qlNkudGQ5u
— Marcel Bakker (@marcelbakker024) January 13, 2021
Ongelofelijk wat een troep. Misschien bot, maar schoonmaken en opruimen kost naar mijn weten niks? Zeker als je huis ook nog op tv komt pfoeee #steenrijkstraatarm
— Anouk (@_kussanouk) January 13, 2021
Bron: Twitter
Foto: SBS
Bron: Twitter
Foto: SBS