![Boerin Steffi en Roel](https://www.vriendin.nl/wp-content/uploads/2020/12/steffi.png)
Flinke tegenslag voor boerin Steffi: ‘Het is heel jammer’
Tekst: Redactie Vriendin
28 juli 2021
Het zit boerin Steffi, bekend van haar deelname aan Boer Zoekt Vrouw, niet mee: ze mag nog steeds niet beginnen met de bouw van haar Bed and Breakfast.
De boerin heeft al een tijdje plannen om een eigen Bed and Breakfast te beginnen. Hoewel de gemeente toestemming heeft gegeven, steekt de Raad van State er vooralsnog een stokje voor.
Buurtbewoners zijn tegen
Veel buurtbewoners zijn tegen de komst van de B&B. Zij zijn bang voor een inbreuk op hun privacy vanwege de drukte die op het verblijf zal afkomen. “Ze brengt het als een kleine nevenactiviteit, als B&B. Maar in werkelijkheid wordt het een grootschalige vergader- , verblijfs- en horeca-locatie die door Jan en alleman uit de wijde omtrek kan worden bezocht. Dat leidt straks tot enorme verkeersbewegingen”, aldus een overbuurman aan Omroep Brabant.
‘Het is heel jammer’
Steffi laat aan Shownieuws weten teleurgesteld te zijn door het nieuws. Toch geeft ze de hoop niet op. “Het is heel jammer dat het allemaal extra vertraging oploopt hierdoor. Als dit niet was gebeurd, had het er al gestaan en hadden we natuurlijk een top openingsjaar kunnen draaien, nu door corona de meeste mensen ervoor kiezen in eigen land op vakantie te gaan.”
Volgens de boerin is dit het risico van ondernemen. “En we geven het zo maar nog niet op. Ik hoop spoedig te kunnen melden dat de bouw van start zal gaan. Zonder wrijving geen glans.”
Bron: RTL Boulevard
Meer van Redactie