Katja Schuurman

Kritische Katja Schuurman heeft nu zelf corona: ‘Valt niet mee’

Hoewel Katja Schuurman eerder felle kritiek uitte op het coronabeleid, is ze nu zelf besmet met het virus. En dat valt haar tegen.

‘Kutvirus’

Op Instagram laat de actrice weten het virus te hebben. “Oké. Ik zal het maar eerlijk zeggen. Ik vind het nogal een kutvirus!’, schrijft ze bij een foto vanuit haar bed. “Dag 723 nu. (Zo voelt het.) En het valt niet mee.” De kans is groot dat Katja besmet is geraakt met de deltavariant, gezien haar hashtag ‘#kutvariant’.

Kritiek

Vorig jaar uitte de actrice nog kritiek op het beleid rond de coronamaatregelen. Ze schreef dat je ziek kon worden van ‘werkloos’ zijn, ‘eenzaamheid’, ‘spanning thuis’, ‘omdat je bedrijf naar de klote gaat’ of ‘omdat je depressief bent’. “Maar niet door corona. En dat is wat telt”.

Later verwijderde ze dit bericht, maar niet omdat ze er niet achter stond, liet ze weten. “Maar omdat… Ik zal proberen niet teveel woorden te gebruiken, want de reacties van sommige media én politie hebben laten zien dat al die woorden daadwerkelijk lezen hun eigen stukjes of verweer maar vervelend in de weg stonden.”

Bron: Instagram
Foto: ANP