Cristiano Ronaldo En Vriendin

Cristiano Ronaldo bedankt voor steun na overlijden zoontje: ‘Nu tijd om dankbaar te zijn’

Na het vreselijke drama van de familie van Cristiano Ronaldo en hun tweeling is er weer een lichtpuntje. Na het overlijden van hun pasgeboren zoon is zijn vriendin Georgina thuis met hun dochter.

Cristiano Ronaldo en Georgina dankbaar voor steun

Bij een familiekiekje schrijven Cristiano Ronaldo en Georgina dat ze veel hebben gehad aan de steun na het overlijden van hun zoon. “Gio en onze kleine meid zijn eindelijk samen met ons. We willen iedereen bedanken voor alle lieve woorden en gebaren. Jullie steun is erg belangrijk en we voelden allemaal de liefde en het respect dat jullie voor onze familie hebben.”

Ondanks het grote verdriet is het koppel dankbaar voor hun dochter die de geboorte wel heeft overleefd. “Nu is het tijd om dankbaar te zijn voor het leven dat we zojuist in deze wereld hebben verwelkomd”, sluiten ze af.

Kapot van verdriet

Een paar dagen geleden deelde Cristiano het vreselijke nieuws dat hun zoontje het niet gered heeft. “Dit is de grootste pijn die je als ouder kunt voelen. Alleen de geboorte van ons dochtertje geeft ons kracht om door te gaan. We willen de dokters en zusters bedanken voor hun goede zorgen.”

De voetballer laat weten dat hij en zijn vriendin ‘kapot zijn van verdriet’. Ook vraagt hij iedereen om privacy in deze moeilijke tijd. “Ons babyzoontje, onze engel. We zullen voor altijd van je houden.”

Foto: ANP

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.