Hanne Verbruggen, Julia Boschman En Marthe De Pillecyn van K3

Ophef om het vervangen van zwangere K3-zangeres Hanne: ‘Voor mij kwam het echt onverwacht’

Het is tijd voor K3’tje Hanne Verbruggen om te genieten van haar zwangerschapsverlof. Omdat het voor haar te zwaar is om op te blijven treden, heeft Studio 100 een vervanger aangewezen. Die keuze kwam voor sommige mensen onverwacht.

Hanne van K3 vervangen door Diede

Wat is er precies aan de hand? Tweemaal per dag optreden en daarbij dansen en zingen is voor de zwangere Hanne teveel geworden. Op het advies van de dokter neemt ze vanaf nu rust, wat betekent dat er een vervanger nodig is. Daarop besloot Studio 100 om Diede te vragen, ook wel bekend van K2 zoekt K3. In het programma werd ze vierde. En juist dat stoot de nummer twee en drie van het programma, Amy Courtens en Celester de Nijs, tegen het hoofd.

Geen belletje

In gesprek met de Belgische krant Het Laatste Nieuws reageren Amy en Celester op het nieuws dat hun medekandidaat wél is gevraagd om tijdelijk lid te worden van K3. “Ik snap ook wel dat het Diede is geworden, alleen had ik het ook wel leuk gevonden als wij er iets van wisten, omdat wij ook finalisten zijn”, begint Celester, die geen belletje kreeg van Studio 100. “Diede kan natuurlijk goed zingen en wat dat betreft past ze goed in het plaatje. Maar nogmaals: het was leuk als wij iets hadden geweten in plaats van tegelijkertijd met iedereen.”

Shock

Amy zegt dat ze een ‘beetje geschokt’ is door het nieuws. De roddels vernam ze al via de wandelgangen, maar desondanks schrok ze ervan. Celester vult aan dat het voor haar ’totaal onverwacht’ kwam. “Ik dacht: nee, dit is een grapje. Dit hebben ze nooit eerder gedaan, maar toen kregen we een appje van Diede en bleek het zo te zijn.”

Amy, de nummer twee in K2 zoekt K3: “Ze hadden mij mogen bellen, maar dat hebben ze niet gedaan. Maar qua planning was het moeilijk geweest…” Beide dames zouden desondanks vriendelijk bedanken. “Ik had het heel graag gedaan”, zegt Amy nog. “Als ze me nu bellen is het te laat. Ik heb nu zoveel werk dat ik het niet kan combineren. Ik zou vriendelijk bedanken. Misschien bij de volgende zwangerschap, maar geef me op tijd een belletje.”

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

Bron: HLN
Foto: ANP