Zoontje Yolanthe breekt sleutelbeen tijdens voetballen: ‘Hij kon niet slapen van de pijn’
Tekst: Lisa Manche
4 mei 2023
Het was even schrikken voor Yolanthe en haar zoontje Xess Xava. Door een ongeluk tijdens het voetballen moest Xess Xava worden onderzocht in het ziekenhuis en blijkt dat hij zijn sleutelbeen heeft gebroken.
“Hij kon niet slapen van de pijn”, schrijft Yolanthe op Instagram.
‘Hij bleef zeggen dat het goed ging’
In vijf filmpjes neemt Yolanthe haar volgers mee tijdens het ziekenhuisbezoek. “Hij bleef zeggen dat het goed met hem ging, omdat hij me niet bezorgd wilde maken”, schrijft ze bij de eerste video. “Is hij niet dapper en schattig? Ik hou zoveel van deze kleine jongen.”
Lees ook: Yolanthe deelt filmpje van verdrietige Xess Xava: ‘Geen aliens op de maan’
Flinke tegenslag
Het is wel een flinke tegenslag voor de sportieve Xess Xava, die nu zes weken geen jiu jitsu mag doen terwijl hij bijna een nieuwe band zou halen. Op een andere video is te zien hoe Xess Xava teleurgesteld op het voetbalveld kijkt naar zijn voetballende vriendjes. Gelukkig tovert het zien van een hondje snel zijn lach weer op zijn gezicht.
Bron: Instagram
Foto: Instagram
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
Lisa Manche
Lisa schrijft graag over gezondheid en tips die het leven een stukje makkelijker maken. Als ze niet aan het werk is, geniet ze van de cappuccino’s in de zon of is ze te vinden op het korfbalveld.
Meer van Lisa