Rob de Nijs laat voor het eerst weer van zich horen
Tekst: Renee Mulckhuijse
21 september 2023
Het is voor het eerst sinds zijn ziekenhuisopname dat Rob de Nijs weer even op televisie te zien is. De voormalig zanger bedankt in een filmpje in het programma Humberto fans voor de nominatie voor de Televizier-Ring Impact.
Hoe gaat het met Rob de Nijs?
Het afscheidsconcert van Rob de Nijs uit 2022 is namelijk genomineerd voor de award. Vanwege zijn gezondheid (Rob lijdt aan parkinson, red.) lukt het hem niet om zelf aan te schuiven in het programma, maar zijn vrouw Jet de Nijs is er wel. Ze is vanzelfsprekend trots op de nominatie en vertelt desgevraagd hoe het nu met haar man gaat.
Met Rob gaat het ‘naar omstandigheden goed’, aldus Jet. “Ik ben hoofdzakelijk zijn verpleegkundige nu, maar hij is wel absoluut honderd procent mijn man. Dus dan kun je dat en dan is dat het mooiste wat er is.”
Ziekte
Rob werd onlangs met ademhalingsproblemen opgenomen in het ziekenhuis. De situatie was nijpend, maar hij krabbelde er voorzichtig bovenop. “Hij wil zo graag leven”, zei Jet toen. “Hij hangt daar zo aan en heeft daar natuurlijk ook alle reden toe, met zo’n jong joch om ons heen. Ik blijf mensen vragen: brand alsjeblieft een kaarsje. Het helpt echt.”
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
Foto: ANP
Meer van Renee