Douwe Bob

Douwe Bob weer thuis na maand in afkickkliniek

Douwe Bob kan 2023 met zijn familie en vrienden afsluiten, hij is na een maand namelijk weer thuisgekomen uit de afkickkliniek in het buitenland. 

‘2024 wordt een mooi jaar’, schreef Douwe eerder deze week al op Instagram. 

Weer thuis

Douwe Bob kan het nieuwe jaar inluiden met zijn kinderen. Op Instagram deelt hij een lieve foto waarin hij zijn kind knuffelt. ‘Weer thuis’, schrijft hij onder de foto. De zanger laat met deze post weten dat hij weer in Nederland is, na een maand in een afkickkliniek te hebben gezeten.

Lees ook: Douwe Bob laat zich opnemen vanwege alcoholverslaving

Afkickkliniek

Vorige maand deelde Douwe dat hij zich zou laten behandelen voor zijn alcoholverslaving. Die keuze heeft hij gemaakt nadat hij in Abcoude in een worsteling is geraakt met iemand en hem toen ‘een tik op zijn helm’ had gegeven. In welke afkickkliniek Douwe zat is niet bekend.

Bron: RTL Boulevard, Instagram
Foto: ANP

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.