Kelly Heruer

Babynieuws: Kelly Heruer en Jethro Galung zijn in verwachting

Fijn nieuws voor realitysterren Kelly, bekend van ‘Echte Meisjes in de Jungle’ en Jethro, uit ‘De Bachelorette’. Na een eerdere miskraam hebben ze bekendgemaakt weer in verwachting te zijn. 

Het koppel deelt het nieuws met een video op Instagram. 

Miskraam

“Happy new year, happy new life”, begint Kelly. “Na de miskraam afgelopen jaar werd het proberen voor nog een kindje toch steeds spannender maar wat voelen wij ons ongelooflijk gezegend dat ik weer een kindje mag dragen en dat het allemaal goed verloopt.”

Lees ook: Kelly Heruer vertelt over miskraam: ‘Lijkt of je niet verdrietig mag zijn’

Grootste droom

Hun grootste droom wordt werkelijkheid met deze zwangerschap: een broertje of zusje voor zoontje Bodie. “Je bent oh zo welkom kleintje, je hebt de liefste grote broer en papa en mama kunnen niet wachten om jou in onze armen te sluiten.” Het gezin moet nog wel even wachten, want Kelly is in juli uitgerekend. “We houden nu al de wereld van je!”

Bron: Instagram
Foto: ANP

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.