makelaar mandy

Makelaar Mandy: ‘Ik hoor hoe zijn ademhaling steeds vlugger gaat’

Mandy (32) werkt als makelaar in een middelgrote stad en is kersvers single. Mandy kan niet kiezen tussen Jeroen en Dennis. En wat doet Simon weer op haar stoep?

Volg elke doordeweekse dag haar avonturen op Vriendin.nl.

Dinsdag 11 februari

‘Dat is dan geregeld.’ Dennis Kolck stopt zijn pen in zijn borstzakje. Op het vel papier voor hem prijkt een handtekening. Die van meneer Hoeks stond er al eerder omdat de verkoper van het huis aan de Steranijs, die nu in Spanje woont, een machtiging heeft afgegeven. Het voorlopige koopcontract is nu rond. En dat is maar goed ook, want bij mijn werkgever ging door het stagneren van de verkoop en de besluiteloosheid van zijn kennis bijna een irritatiebelletje rinkelen. Nu Dennis heeft getekend en er een sale is gemaakt, mag er weer een streepje op de ‘verkochte-huizen-poster’ in het keukentje. Bij vijftig streepjes trakteert meneer Hoeks ons op een etentje in een sterrenrestaurant en krijgen mijn collega en ik elk een bonus. Vorig jaar hadden we 77 sales, dus ik vermoed dat het dit jaar ook goed komt met die bonus. Ik ben aan het sparen voor een reis naar Thailand. Dit jaar ga ik nog met Saskia in de camper van haar zus naar Frankrijk, maar het jaar daarop hoop ik toch echt drie weken naar Bangkok te gaan.

Vieren

‘Zullen we het met ons drieën vieren met een glas champagne?’ Dennis schuift zijn stoel naar achteren en maakt de drinkbeweging naar meneer Hoeks. Die schudt van nee. ‘Dat doe ik liever na het passeren van de akte bij de notaris. Ik geef je snel een datum.’ ‘En jullie?’ Dennis kijkt afwisselend naar mijn collega en mij. ‘Ik kan niet, ik ben uitgenodigd voor een gesprek bij die mensen aan het Holland. Dat miljonairshuis. Ik wil graag het contract hebben dat wij dat pand mogen verkopen. Dat is een leuke provisie.’ ‘En jij?’ Ik sta op. ‘Champagne is wat te vroeg, maar een kop koffie om het te vieren, sla ik niet af.’ Ik voel verlangen om even alleen te zijn met Dennis. Het was een chaotische dag, een heftig weekend.

Dennis

‘Stap in.’ Dennis wijst naar zijn wagen als ik mijn jas aan heb en we buiten staan. Maar in plaats van dat we naar een coffeeshop of wegrestaurant rijden, slaat hij af bij het sportpark waar hij een verlaten weggetje op rijdt. ‘Je hebt nog wat goed te maken.’ Hij neemt mijn hand en legt die in zijn kruis. ‘Maar als je niet wilt, dan rijd ik net zo lief naar Teezers voor een frisje met een portie bitterballen.’ Ik knijp zacht in zijn broek en voel zijn opwinding. ‘Mooi niet. Ik heb liever deze ballen.’ Zonder dat ik er iets aan kan doen, accelereert mijn hartslag en voel ik mijn bloed door mijn aderen ruisen. Ik ben veel liever hier alleen met Stoute Dennis dan ergens in een (suffe) bar. Dennis wipt zijn billen iets omhoog zodat ik zijn broek kan openen. Ik trek zijn boxer omlaag en buig dan diep naar voren. ‘Ik zeg het wel als er iemand aankomt, zegt hij terwijl ik hoor hoe zijn ademhaling steeds vlugger gaat.

Foto: Getty Images

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

LEES OOK

makelaar mandy

Mandy (32) werkt als makelaar in een middelgrote stad en is kersvers single. Na de eerste paar zware weken vol verdriet, klimt ze langzaam weer op.

Volg Mandy’s avonturen van maandag t/m vrijdag

Lees meer van Mandy