![Kim Kötter en Jaap Reesema](https://www.vriendin.nl/wp-content/uploads/2020/08/Ontwerp-zonder-titel-2020-08-10T091538.479.png)
Baby Kim en Jaap heeft een virusinfectie: ‘Ken hem helemaal niet zo’
Tekst: Redactie Vriendin
10 augustus 2021
Ted, het vijf maanden oude zoontje van Kim Kötter en Jaap Reesema, heeft een virusinfectie opgelopen. Dat laat Kim weten op Instagram.
Virus
Op haar Instagram Stories vertelt de presentatrice dat hun zoontje geen RS-virus of corona heeft, maar wel een virus infectie te pakken heeft. “Keel ontstoken en vocht bij de longetjes”, schrijft ze. De dokter heeft haar een verstuiver met kapje gegeven. “Hij is niet meer suf, het gaat een stuk beter. Wel nog helemaal vol. Zielig mannetje. Ken hem helemaal niet zo.”
Zonbescherming
Voordat de zogenoemde ‘moedermaffia’ losgaat, laat Kim nog weten dat Ted altijd een hoedje draagt op hun vakantie. “Ik heb drie kinderen. Ted heeft meer hoedjes dan ik schoenen heb.” Ook heeft de kinderwagen een beschermer tegen UV-licht. Deze houdt ook warmte tegen. “Plus als hij in het water was te vinden, was dat in de avonduren en droeg hij een UV-pak en UV-hoed.”
Bron: Instagram, RTL Boulevard
Foto: ANP
Meer van Redactie