![Chantal](https://www.vriendin.nl/wp-content/uploads/2021/02/chantal-1166x656.png)
Blij babynieuws: Chantal uit MAFS wordt voor het eerst oma
Tekst: Redactie Vriendin
7 maart 2022
Leuk nieuws voor Chantal Huf, bekend van haar deelname aan Married at First Sight: ze wordt voor het eerst oma. Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard.
‘Mooiste wens’
“Mijn mooiste wens komt uit: ik word oma”, laat Chantal weten. “Mijn dochter Lorena wordt mama. We zijn zo gelukkig. Met Lorena gaat het heel goed, ze is niet ziek en ziet er heel goed uit. Dit is het mooiste wat mij gegeven kon worden, een kleinkind. Ik ben in de zevende hemel.”
De oud-kandidate is ook blij dat haar eigen moeder dit mag meemaken. “Mijn moeder wordt overgrootoma en ze hoopt nog lang deel uit te kunnen maken van dit nieuwe leven.”
Bron: RTL Boulevard
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
Meer van Redactie