Johan Ingrid Boer Zoekt Vrouw

Zo gaat het nu met Ingrid (van boer Johan) uit Boer zoekt Vrouw

Tien jaar na haar deelname aan Boer zoekt Vrouw, een verhuizing en een relatiebreuk later blikt Ingrid terug op het avontuur. Helaas zijn Ingrid en Johan al een paar jaar uit elkaar. Hoe gaat het nu met haar?

Hoe gaat het met Ingrid uit Boer zoekt Vrouw?

Boer zoekt Vrouw staat ieder seizoen garant voor bijzondere matches, waaronder die van Johan en Ingrid tijdens de special Boer zoekt Vrouw internationaal. Een programma dat Ingrid trouwens nog nooit had gezien voor ze zich opgaf.

“Maar toen ik per toeval het introductiefilmpje van Johan zag, ontstond er een nieuwsgierigheid die me niet meer losliet”, vertelt ze op de website van het programma. Daarop schreef ze een brief en de rest is inmiddels geschiedenis.

Lees ook: Op déze datum start ‘Boer Zoekt Vrouw Europa’

Liefde gevonden

Een roerige periode volgt. “De speeddate, dagdate, logeerweek… Het is best overweldigend, want het gaat anders dan wanneer je iemand leert kennen in de kroeg.” Ingrid laat zich niet gek maken en focust zich niet op de ‘poppenkast’, maar op Johan zelf. De liefde bloeit op en ze verhuist zelfs van Nederland naar Denemarken om bij de boer in te trekken.

Breuk en emigreren

Na mooie jaren samen loopt in 2016 de relatie stuk. De relatie werkt niet zoals het koppel zou willen. Het betekent niet dat ze met gierende banden terug naar Nederland rijdt: ze blijft zelfs nog een kleine twee jaar in Denemarken wonen.

Eenmaal terug in Nederland duurt het niet lang voordat Ingrid opnieuw de koffers pakt. Na de emigratie van haar oudste zoon naar Bulgarije volgt zij al snel. Ze heeft het daar naar haar zin, is dolgelukkig met haar honden en geniet van het goedkopere leven in het land.

Lees ook: Maak kennis met de boeren van Boer zoekt Vrouw: Europa

Geen nieuwe man

Sinds de breuk heeft Ingrid niet opnieuw de liefde gevonden. Daar is ze ook niet naar op zoek. “Ik ben hartstikke gelukkig én ik ben de baas over eigen koffiezetapparaat en afstandsbediening.”

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

Foto: KRO-NCRV