Lil Kleine Jaimie Vaes

Jaimie Vaes en Lil’ Kleine reageren: ‘Geen sprake van geweld’

Onlangs kwam het nieuws naar buiten dat Lil Kleine zijn verloofde Jaimie Vaes mishandeld zou hebben op een hotelkamer in Ibiza. Nu reageert het koppel in een video op Instagram.

‘Ergste horrorverhalen en leugens’

“Hi lieve mensen, even een berichtje namens mij en Jor”, begint Jaimie hun verhaal. “Wij denken dat dit nodig is omdat wij de afgelopen tijd de ergste horrorverhalen en leugens zien verspreiden, met name door de media en op online platforms over ons en ons gezin. Dit moet gewoon stoppen. We voelden ons de laatste week verplicht om even rust te nemen en alles te laten bezinken, maar hoe rustiger we werden hoe meer verhalen er kwamen. En dat is gewoon ontzettend pijnlijk om te lezen.”

Ruzie

Het koppel benadrukt de ‘liefste ouders’ voor hun zoontje te zijn en hem nooit in gevaar te zullen brengen. Ook is er volgens hen geen sprake geweest van fysiek geweld. “Natuurlijk maken wij ruzie en raken soms verhit, en we snappen dat we een voorbeeldfunctie zijn. Dit mag absoluut geen voorbeeld zijn dat ruziemaken oké is, maar wat er nu wordt verspreid doet ons ontzettend veel pijn.”

Ook Lil’ Kleine neemt het woord. “Wat ik wil zeggen is dat de moeder van mijn kind, de vrouw van wie ik houd; ik zou haar nooit oprecht pijn doen”, laat hij weten. Dat is niet mijn bedoeling. De leugens die verspreid zijn, zijn niet aan de orde.”

Met rust laten

Jaimie sluit de video af met de vraag hen met rust te laten. “Het is nu wel genoeg geweest en dan hopen we samen met ons gezin hier sterker uit te komen.”

Voorval

In de nacht van 22 op 23 mei werd Jorik Scholten, beter bekend als Lil’ Kleine, gearresteerd vanwege vermeende mishandeling. Jaimie zou aangifte hebben gedaan van een aanval in de hotelkamer. Ze zou door haar partner zijn geslagen, maar geen ernstige verwondingen hebben opgelopen. Ook zou hij haar smartphone kapot hebben gemaakt.

Na twee nachten in de Spaanse cel, werd de rapper naar de rechtbank in Ibiza gebracht om zich te verantwoorden.

Bron: Instagram
Foto: ANP