![Married at First Sight Australia 2019](https://www.vriendin.nl/wp-content/uploads/2020/09/Ontwerp-zonder-titel-2020-09-15T151341.389.png)
Jules en Cameron uit Married At First Sight Australia ouders geworden van zoon
3 oktober 2020
Geweldig nieuws voor Jules en Cameron uit Married At First Sight Australia: ze zijn gisteren ouders geworden van een zoontje.
Bijzonder filmpje
“Onze kleine man is er. We zijn thuis en genieten van onze liefdesbubbel”, schrijft Jules bij een filmpje op Instagram. Daarop is te zien hoe ze door Cameron gesteund wordt tijdens haar bevalling. Ook zien we een kleine glimp van hun pasgeboren zoontje. Het jongetje draagt de naam Oliver Chase Merchant.
Dankbaar
Ook Cameron deelt het nieuws op Instagram. “Zo dankbaar om onze gezonde en prachtige zoon te verwelkomen in ons leven. Wat een geweldige ervaring, een die ik nooit zal vergeten”, schrijft hij. “Jules heeft het geweldig gedaan. Ik kan niet omschrijven hoeveel liefde ik voor haar voel en hoe dankbaar ik ben dat ik je hand kon vasthouden tijdens de bevalling.”
Succesvol koppel
Jules en Cameron staan bekend als een van de favoriete (en meest succesvolle) koppels uit het zesde seizoen van Married At First Sight Australia. Het was liefde op het eerste gezicht tussen de twee. Hun kinderwens kwam dan ook snel ter sprake.
Lees ook: Zó gaat het nu met de deelnemers van Married at First Sight Australia 2019
Lees ook: Gescript of echt? Dít zijn de geheimen achter Married at First Sight Australia