Kijkers MAFS raken niet uitgepraat over Lars en Lizzy: ‘Klinkt al goed’
6 januari 2021
Gisteravond keken ruim 1 miljoen mensen naar de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Married at First Sight. Het was vooral het eerste koppel dat de aandacht trok.
Married at First Sight
In ‘Married at First Sight’ worden vrijgezellen aan elkaar gekoppeld door een team van zogenoemde ‘experts’. Aan de hand van testen, vragenlijsten en onderzoekjes wordt bekeken welke personen het beste bij elkaar passen. Vervolgens ontmoeten de koppels elkaar pas bij het altaar, waar zij trouwen met hun onbekende match.
Op Twitter raakten mensen niet uitgepraat over de eerste aflevering. En het was vooral het eerste gematchte stel dat de aandacht trok: Lars en Lizzy. Veel kijkers hebben er vertrouwen in dat het huwelijk weleens een succes zou kunnen worden. En het feit dat de namen zo goed bij elkaar passen, is mooi meegenomen. “Lars en Lizzy, nu al leuk”, aldus een kijker.
Lars en Lizzy. Klinkt alleen al goed! #mafs
— Sigrid Huisman (@ZiggySieg) January 5, 2021
Lars en Lizzy nu al leuk 🙂 #mafs
— Michael (@MichaelPuur) January 5, 2021
Lizzy en Lars passen goed bij elkaar, en ja ook de aantrekkingskracht #mafs
— Susan 🤎🧡🤍 (@Xanon73) January 5, 2021
Lars & Lizzy, dat klinkt nu al als een sprookje #mafs pic.twitter.com/kT6AKyhozC
— Maris (@maristwit70) January 5, 2021
Ik vind Lars en Lizzy echt goed bij elkaar gemached #mafs
— Céline Veronique (@celveronique) January 5, 2021
Lars en Lizzy lijken me over een jaar of 40 het perfecte ANWB fietsvakantie koppel! #MAFS
— Britt Rave (@_BrittRave) January 5, 2021
Lars & Lizzy
Dat klinkt als een nieuwe serie op disney+ of nickelodeon#mafs pic.twitter.com/kUJUo0dMJY
— Starbuck (@starbuck68) January 5, 2021
LARS EN LIZZY. Kan nu al niet wachten op het eerste moment dat ze elkaar zien. #mafs pic.twitter.com/ZvYxwDHYiu
— Chan9. × (@ChanienwithCh) January 5, 2021
Bron: Twitter
Foto: RTL