Laura Ponticorvo

Laura Ponticorvo in ziekenhuis opgenomen met zwangerschapsvergiftiging

Afgelopen mei maakte Laura Ponticorvo bekend zwanger te zijn van haar eerste kindje. Nu blijkt de Youtuber zwangerschapsvergiftiging te hebben.

Vocht

Op Instagram laat Laura weten dat ze vier weken geleden, toen het mooi weer was, vocht begon vast te houden. “Ik heb me toen direct laten checken en toen hebben we niets geks gevonden”, schrijft ze. “Mijn bloeddruk was goed en mijn urine was schoon! Fijn, dit gaf me rust en paar dagen daarna was m’n vocht ook weer helemaal verdwenen. Niks aan de hand dus, het zal wel door het weer zijn gekomen.”

Zwangerschapsvergiftiging

Hierop ging ze Laura “weer vrolijk verder met broeden en genieten”, tot ze afgelopen donderdag op controle moest bij de verloskundige. Er werd ontdekt dat haar bloeddruk ineens veel te hoog was, waarop direct aan de bel werd getrokken. “Ik moest naar het ziekenhuis voor verder onderzoek. (…) “Mijn bloed werd afgenomen en m’n urine werd gecontroleerd. Hierin hebben ze eiwitten gevonden en dit in combinatie met een veel te hoge bloeddruk duidt op Pre Eclampsie (zwangerschapsvergiftiging).”

Hoewel vrouwen met zwangerschapsvergiftiging normaal gesproken klachten krijgen, heeft Laura naar eigen zeggen nergens last van. “Ik voel me top fit dus daarom kwam dit als een klap binnen en kan ik het niet helemaal bevatten wat er nu gebeurt.”

De youtuber is in het ziekenhuis opgenomen en zal hier moeten blijven tot het kindje geboren wordt. “Ik heb 2 dagen non stop gehuild omdat m’n hele plaatje in elkaar stortte omdat ik vanaf nu lekker zou beginnen met alles helemaal ready maken voor de kleine meid.”

Eerste kindje

Afgelopen mei maakten Laura en haar partner Ryan Rijger bekend in verwachting te zijn van hun eerste kindje. Later liet het koppel weten dat het een meisje is. Ze is in oktober uitgerekend.

Bron: Instagram
Foto: ANP