![Joy uit B&B Vol Liefde zet zijn B&B te koop](https://www.vriendin.nl/wp-content/uploads/2023/07/Ontwerp-zonder-titel-8.jpg)
Na B&B zet B&B Vol Liefde-Joy nu óók deze bezitting te koop
Tekst: Redactie Vriendin
1 augustus 2023
Onlangs kwam het nieuws naar buiten dat Joy, bekend van zijn deelname aan B&B Vol Liefde, zijn bed and breakfast te koop heeft gezet. Nu blijkt hij nog een waardevolle bezitting weg te doen.
En dat is een zelfgebouwde camper.
Camper
Op Instagram biedt de 27-jarige Joy zijn volledig omgebouwde Volkswagen Crafter aan voor een slechts 45.000 euro. De camper heeft een compleet nieuwe inrichting en goudkleurige stopcontacten.
B&B
Eerder zette Joy zijn vastgoed in Spanje al te koop. De drie huizen op een perceel van zo’n 60.000 vierkante meter staan te koop voor 800.000 euro.
Bron: Instagram, RTL Boulevard
Foto: RTL
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
Meer van Redactie