![robert ten brink](https://www.vriendin.nl/wp-content/uploads/2020/02/Wat-gebeurt-er-met-jou-als-je-sjans-hebt-op-een-terras-met-een-voorbijganger-op-de-fiets_-75.png)
Partner Robert ten Brink is jarig, presentator deelt déze lieve foto’s
Tekst: Redactie Vriendin
25 augustus 2021
Het is vandaag feest in huize ten Brink: Roos, de partner van Robert, is namelijk jarig. Op Instagram staat de presentator en Vriendin-columnist hierbij stil.
“Hoera! Roos is jarig! #deliefdevanmijnleven”, aldus Robert bij een aantal lieve foto’s met zijn vrouw. Te zien zijn beelden van nu, maar ook van vroeger.
Reacties
Het bericht is al meer dan 1.000 keer geliket en de felicitaties stroomden binnen. Ook bekende Nederlanders lieten van zich horen. “Gefeliciteerd met dat mooie lieve mens naast je!”, aldus Chantal Janzen. Iemand anders: “Zo bijzonder, zo lief, gefeliciteerd allemaal.”
Gezin
Robert en Roos zijn inmiddels meer dan dertig jaar samen. Ze hebben vijf dochters: Charlotte, Nina, Isabel, Suzanne en Emma.
Bron: Instagram
Foto: ANP
Meer van Redactie