Rens Kroes geeft zwangerschapsupdate en deelt prachtige foto van buik
23 juni 2020
Eind april werd bekend dat Rens Kroes zwanger is van haar eerste kindje. Nu geeft de zus van Doutzen een update.
Geslacht onbekend
Op Instagram deelt Rens – inmiddels 6 maanden zwanger – een foto waar haar buik goed op te zien is. Hoewel ze heel nieuwsgierig zijn, vertelt ze dat ze samen met haar partner heeft besloten om het geslacht van de baby nog niet te weten te komen. “Het maakt ons niet uit en we houden van verrassingen”, schrijft ze. “Iedereen om ons heen en op social media is zo nieuwsgierig, net als wij. Zo veel speculaties.”
Goed in haar vel
Rens vertelt zich heel goed te voelen. Toen ze 3 maanden zwanger was, had ze al een zichtbare buik. “Nu is ‘ie mooi, puntig en hoog.” Volgens de foodblogger groeit de baby snel en is de band met hem of haar a; heel sterk. “Ik zing en praat veel tegen mijn ‘buik’, dans vaak en probeer zo gezond mogelijk te eten.”
Reacties
Het bericht en de foto konden rekenen op enorm veel reacties. “Prachtig ben je”, aldus Kelly Weekers. Ook Doutzen liet een reactie achter: “Sa moai Skat”.
Bron: Instagram
Foto: Instagram
Nu we zoveel mogelijk binnen moeten blijven, kun je Vriendin ook digitaal lezen. Bestel ‘m hier.