Sylvie Meis

Sylvie Meis deelt prachtige foto van tweede bruidsjurk

Afgelopen weekend vond het vierdaagse huwelijk van Sylvie Meis en Niclas Castello plaats. De presentatrice zou welgeteld vier bruidsjurken hebben gedragen.

Op dit moment geniet het koppel van hun huwelijksreis op Capri. Toch vindt Sylvie af en toe de tijd om wat foto’s van het huwelijk op Instagram te plaatsen.

Eerste jurk

Eerder deelde ze al kiekjes van de jurk die ze tijdens de ceremonie droeg. Dit was een strapless kanten japon, ontworpen door de Israëlische couturier Galia Lahav. Naar verluidt kostte het kledingstuk ongeveer € 28.000,-.

Tweede jurk

Nu post Sylvie ook een foto van haar tweede jurk. “Je laat me me mooi voelen, je laat me stralen, je laat me me voelen als een prinses”, schrijft ze bij de kiekjes. Ook deze bruidsjurk is ontworpen door Galia Lahav.

Bron: Instagram
Foto: ANP

Lees ook: waarom de man van Sylvie Meis zijn gezicht verbergt op de trouwfoto’s

Lees Vriendin digitaal

Voor €6,50 per maand

Ja, dit wil ik!

042020 Digitaallezen Hp

Wist je dat je Vriendin ook digitaal kunt lezen? Bestel ‘m hier.