Tijl Beckand

Zoontje Tijl Beckand lag in het ziekenhuis met het coronavirus

Onlangs werd bekend dat Tijl Beckhand besmet is geraakt met het coronavirus. Ook zijn vriendin en drie kinderen zijn ziek geweest. Faas, van achttien maanden oud, lag zelfs even in het ziekenhuis.

Ademhalingsproblemen

In het radioprogramma Veronica Inside vertelt Tijl dat zijn zoontje werd opgenomen met ernstige ademhalingsproblemen. “Hij is een nachtje in het ziekenhuis geweest. Dat was heel pittig. Maar daar is hij toen ook getest.”

Toen naar voren kwam dat zijn zoontje het coronavirus had, wist Tijl zeker dat hij ook besmet was. “Toen was het 99,9% zeker dat wij met al onze klachten het ook hadden”, vertelt hij.

Inmiddels gaat het weer beter met het gezin en hoopt Tijl in het paasweekend met z’n alleen buiten te kunnen zitten.

Bron: RTL Nieuws

Lees ook: Tijl Beckand besmet met coronavirus: ‘Heel venijnig’

Lees Vriendin digitaal

Voor €6,50 per maand

Ja, dit wil ik!

042020 Digitaallezen Hp

Nu we zoveel mogelijk binnen moeten blijven, kun je Vriendin ook digitaal lezen. Bestel ‘m hier.