![Romee Strijd](https://www.vriendin.nl/wp-content/uploads/2020/05/romee-strijd.jpeg)
Zwangere Romee Strijd overladen met complimenten na delen lingeriefoto
Tekst: Redactie Vriendin
12 juni 2022
Onlangs maakte Romee Strijd bekend dat ze zwanger is van haar tweede kindje. Nu deelt het model een prachtige foto in lingerie.
“Grow baby, grow”, aldus Romee bij het stralende kiekje. Te zien is hoe ze in paarse lingerie, mét beginnende babybuik, voor de camera poseert.
Reacties
De foto is inmiddels al meer dan 200.000 keer geliket en veel volgers lieten een reactie achter. “Prachtig”, aldus één van hen. Iemand anders: “Zo mooi.”
Tweede kindje
Onlangs lieten Romee en haar verloofde Laurens van Leeuwen weten dat ze een tweede kindje verwachten. Anderhalf jaar geleden werd het koppel ouders van een dochter, Mint.
Bron: Instagram
Foto: ANP
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
Meer van Redactie